€ 9,80 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie czekolad od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 maja 2016 01:00

Aktualnie zatrudnimy pracowników bez znajomości języka niemieckiego w manufakturze czekolady z Dortmundu do pakowania pralin. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania.

Stanowisko: Pakowacz czekolad

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 9,80 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • skrupulatne kontrolowanie jakości pralinek – głównie wizualne
  • odrzucanie czekoladek niespełniających wymagań
  • ręczne pakowanie gotowych pralinek do wytłoczek – każdą czekoladkę należy ułożyć w odpowiednie miejsce
  • zlecone mogą zostać również zadania przy ozdabianiu czekoladek

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • preferowane zgłoszenia od osób z książeczka wydaną przez sanepid do pracy z żywnością
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania zorganizowanego przez pracodawcę
  • zatrudnienie na podstawie półrocznego kontraktu
  • dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie
  • szkolenie wdrażające
  • tańsze wyżywienie do kupienia na stołówce pracowniczej
  • uczciwe zatrudnienie na dobrych warunkach

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie-czekoladek5/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com
Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 475729b829efc34