€ do ustalenia

Praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie na magazynie Turyngia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Turyngia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 marca 2015 00:45

Magazyn z Turyngi zatrudni magazynierów bez znajomości języka niemieckiego do pakowania towarów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy zbieraniu zamówień, rozładunku i załadunku.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Turyngia

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Praca przy zbieraniu zamówień na paletach dla sklepów.
  • Zajmowanie się pakowaniem, foliowaniem palet oraz przepakowaniem towaru.
  • Zadania fizyczne polegające na rozładunku i załadunku towarów.
  • Skanowanie produktów, etykietowanie.
  • Wykonywanie zadań porządkowych oraz inne prace magazynowe.

Oczekiwania:

  • opłacone ubezpieczenie ZUS na 30 dni przed wyjazdem
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemu z postawieniem się osobistym na rozmowę kwalifikacyjną w wyznaczonym miejscu

Oferta:

  • wsparcie opiekuna polskiego pochodzenia
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na pełny etat – 40 godzin pracy
  • umowa o pracę zgodna z niemieckim układem zbiorowym
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Zgłoszenie można przesyłać poprzez poniższą stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pakowacz-pracownik-magazynowy-niemcy/niemcy-turyngia/11129482

ID ogłoszenia: 67154fc9c023f095