€ 8,77 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja kosmetyków Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca listopada 2015
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 września 2015 01:56

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu kosmetyków od zaraz. Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Termin: od zaraz do końca listopada!

Miejsce pracy: Hamburg

Stawka godzinowa: 8,77 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie zatrudniony w zakładzie produkującym markowe kosmetyki. Obowiązkiem będzie kompletowanie całych zestawów i pakowanie ich w odpowiednie paczki/zestawy prezentowe.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe zadania
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dotrzymywanie limitów dziennych
  • zdolność do szybkiego wykonywania zadań
  • dynamiczne tempo, dokładność
  • dbanie o efekt wizualny

Oferujemy:

  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc w organizacji przejazdu na miejscu do Niemiec
  • zatrudnienie na czas ściśle określony do końca listopada 2015
  • legalne warunki umowy
  • mieszkanie w cenie 290 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: „Produkcja – pakowanie kosmetyków, Hamburg” na adres:
Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-kosmetykow-na-produkcji-niemcy-praca-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 1955f95ecfc3af3

4 komentarze na “Praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja kosmetyków Hamburg”

  1. Witam jesteśmy parą w wieku 21 ,27 lat zainteresowaną pracą od zaraz gotowi do wyjazd. prosimy o kontakt 571430048.

  2. Witam , poszukujemy pracy ja i mój kuzyn .. Mamy po 19 lat . Znamy język angielski w stopniu średnio – komunikatywnym , oraz podstawowy niemiecki . Pracowaliśmy już w podobnej pracy również za granicą . Proszę o kontakt : 694205876 . Dyspozycyjność od zaraz .

  3. Witam,
    dwie kobiety są zainteresowane pracą pakowania kosmetyków, Hamburg.Kontakt +49 152 135 299 11 lub +48 730 237 067.Pracowite, odpowiedzialne i sumiennie podchodzą do powierzonych zadań. Niekarane.

  4. Witam jestem 21 mężczyzna zdrowy bez nałogów gotowym do pracy od zaraz mój nr kontaktowy 789132853