€ 1750/mc brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 września 2018 04:18

Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza. Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Drezna dla Polaków przy pakowaniu bakalii i obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Termin: od zaraz

Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie

Miejscowość: Drezno, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie odmierzanie składników, obsługa maszyn i przygotowywanie mieszanek bakalii
  • pakowanie
  • zadania wykonywane są w zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • brak nałogów
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu odpłatnie, koszt miesięczny to 250 euro od osoby
  • pracę od zaraz
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się w zadania
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie do końca bieżącego roku

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem dokumentów w postaci aktualnego CV, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: Bakalie-Drezno 09/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-bakalii-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 3975b9965700a0f1