€ minimum 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy roznoszeniu reklam Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 października 2016 01:55

Aktualnie zatrudnimy pracowników do roznoszenia reklam w Monachium. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do roznoszenia ulotek i reklam
Miejsca pracy: Frankfurt, Monachium, Kolonia, Hamburg, Berlin
Stawka godzinowa: minimum 8,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się roznoszeniem pakietów reklamowych i przyklejaniem naklejek
  • osoba zatrudniona samodzielnie organizuje sobie czas pracy
  • zadania wykonywane będą z użyciem mapki oraz GPSa

Oczekiwania:

  • wzrost minimum 180 cm
  • dobra orientacja w terenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zdrowie
  • energiczność, odwaga
  • gotowość do założenia gewerbe
  • duża samodzielność

Zapewniamy:

  • stawkę godzinową od 8,50 euro brutto
  • zapewnione zamieszkanie z dostępem do internetu
  • współpracę na podstawie gewerbę i pomoc we wszelkich formalnościach
  • zatrudnienie przez 9-10 miesięcy w roku
  • praca wykonywana będzie 6 dni w tygodniu po ok.7 godzin dziennie
  • uczciwe i dobre warunki zatrudnienia
  • dobrą atmosferę
  • samodzielne stanowisko
  • dla pracowników najlepszych możliwość zatrudnienia na podstawie umowy w późniejszym czasie

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 45357f5a5e6bf905

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez znajomości języka przy roznoszeniu reklam Monachium”

  1. Maciej Lakomiec na 16 października 2016 @ 11:26

    Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Obecnie mieszkam w Monachium i poszukuje pracy,posiadam gewerbe
    Jestem pracownikiem sumiennym i odpowiedzialnym umiem pracować w zespole prace mógłbym podjąć od zaraz.
    Pozdrawiam
    Maciej Łakomiec
    kontakt +4915145284966