€ 10,50-13,50/h brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu kina od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 maja 2018 03:46

Propozycja od maja 2018 dla osób bez znajomości języka przy sprzątaniu kina w miejscowości Essen. Oferta aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla 5 kandydatów.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2018

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Essen, Niemcy

Zarobki: obowiązuje wynagrodzenie rozliczane godzinowo w wysokości od 10,50 do 13,50 euro na godzinę – stawka ustalana indywidualnie z każdym kandydatem

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • praca w nowoczesnym klinie przy sprzątaniu wszystkich pomieszczeń
  • dbanie o czystość sal kinowych i sprzątanie ich po każdym seansie

Wymagania:

  • optymizm, wysoka kultura osobista
  • przyjazne nastawienie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie przez pierwsze 3 miesiące, koszt to 220 euro miesięcznie, później w przypadku przedłużenia umowy zapewnione jest wsparcie w szukaniu zamieszkania
  • wysokie zarobki i dodatkowo płatne weekendy i dni wolne – w wysokości +50% do stawki podstawowej

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy już tylko do końca 18 kwietnia 2018. W wyjątkowych okolicznościach i po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy jeszcze w tym miesiącu.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci: „Sprzątanie kina od maja 2018, Essen – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 3075ae61b649b8b9

5 komentarzy na “Praca w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu kina od zaraz Essen”

  1. Jozef Kawinski na 5 maja 2018 @ 16:59

    Jestem zainteresowany mój nr. tel. 505827430 email, ziuto54@wp.pl

  2. to jest jeszcze aktualne ja mieszkam w essen i juz taka prace wykonywalem w kinie

  3. Sylwester Biernacki na 9 maja 2018 @ 21:09

    Witam serdecznie jestem zainteresowany i znam jezyk niemiecki komunikatywnie proszę o kontakt telefoniczny 607 761 039 pozdrawiam😊

  4. Marta Rychlińska na 13 maja 2018 @ 22:32

    Witam!
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą, jednak nie mogę się z Państwem skontaktować poprzez email, komputer wyświetla mi informacje o treści “Wiadomość nie została dostarczona, ponieważ nie znaleziono adresu odbiorcy lub odbiorca nie może odebrać wiadomości”.