€ 10,50-13,50/h

Praca w Niemczech 2019 bez znajomości języka przy sprzątaniu kina od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 05:30

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina w multipleksie z Hanoweru. Zatrudnienie 2019 od zaraz i bez znajomości języka dla sprzątaczek lub sprzątaczy także bez doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kina

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: w zależności od posiadanych umiejętności oraz znajomości języka stawka waha się od 10,50 do 13,50 euro brutto

Wakaty: 3

Zakres zadań:

  • dbanie o porządek w salach kinowych, pomieszczeniach ogólnodostępnych, korytarzach, części restauracyjnej oraz pomieszczeń dla pracowników
  • obowiązkiem będzie sprzątanie toalet, wynoszenie odpadów, odkurzanie itp.

Oczekiwania:

  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie a także nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od czerwca i lipca 2019
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy sprawach urzędowych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • początkowo umowa na 3 miesiące ale dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone zadania możliwość podjęcia stałej pracy
  • przez okres próbny pracownik może skorzystać z płatnego zakwaterowania w cenie 220 euro miesięcznie – przy przedłużeniu umowy konieczność zorganizowania sobie zakwaterowania we własnym zakresie

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca czerwca 2019. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie kina/Hanower + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 9645cfcf082f0963