€ 1660/mc + mieszkanie

Praca w Niemczech bez znajomości języka sortowanie paczek Feuchtwangen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Feuchtwangen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 listopada 2017 05:17

Aktualnie szukamy osób do pracy w Niemczech przy sortowaniu paczek. Ogłoszenie z Feuchtwangen dla pracowników fizycznych również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Sortowacz paczek

Zarobki: 1600 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Feuchtwangen, Niemcy

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sortowaniu paczek
  • inne zadania zlecane przez managera

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana ale nie przesądza o wyniku rekrutacji – zatrudnimy również osoby bez języka
  • wysoka motywacja
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • bardzo dobre zarobki w wysokości 1660 euro brutto miesięcznie
  • przy pierwszej klasie podatkowej pensja wyniesie około 1190 euro netto na miesiąc
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie za darmo na miejscu
  • pracę od 19 do 3 z opcją przełożenia od 4-6

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 63159ff24ec15697