€ 14/h brutto + zakwaterowanie

Praca w Niemczech bez znajomości języka w budownictwie dla murarza Penkun

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Penkun
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2018 06:17
  • Wygasa: 25 dni, 16 godzin

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla murarzy. Zatrudnienie w budownictwie dla pracowników bez znajomości języka na budowie w Penkun.

Stanowisko: Murarz

Miejsce zatrudnienia: Penkun, Niemcy

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy + premie

Obowiązki:

  • praca budowlana przy murowaniu do stanu surowego domów i mieszkań
  • wykonywanie zadań pomocniczych
  • szalunki

Wymagania:

  • obowiązkowo posiadanie doświadczenia
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz auto
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracodawca zapewnia zwrot za koszty dojazdu z miejsca pracy do zakwaterowania
  • możliwość pobrania zaliczki po 7 dniach
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • legalne warunki zatrudnienia i dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • opcja skorzystania z darmowego zakwaterowania
  • opieka koordynatora przez 24 h na dobę
  • możliwość korzystania z regularnych zjazdów do Polski
  • wsparcie administracyjno prawne
  • dla chętnych pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • ubezpieczenie dodatkowe
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • auta służbowe do wyjazdów zagranicznych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/murarz-penkun,oferta,6394633

ID ogłoszenia: 7285be360f4c42a8

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.