€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech dla budowlańców malarza-tapecierza Berlin na budowie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 stycznia 2016 00:59

Atrakcyjne ogłoszenie stałej pracy w Niemczech na budowie przy malowaniu i tapetowaniu. Zatrudnienie w Berlinie dla chętnych przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Malarz, tapeciarz

Miejsce zatrudnienia: różne lokalizacje – Berlin, Lipsk, Monachium, Hamburg, Stuttgart

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona zajmować się będzie odnawianiem wnętrz – czyli malowaniem oraz tapetowaniem. Inne prace remontowo wykończeniowe mogą być zlecone.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • punktualne stawianie się w pracy
  • dobra znajomość języka niemieckiego, głównie słownictwo branżowe
  • obowiązkowe jest posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • pracodawca zapewnia dodatki na święta i urlop
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • objęcie pracownika ubezpieczeniem
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • anita.banasiak@sepona.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/malarz-tapeciarz-3112008.html

ID ogłoszenia: 599569f5a0084c42