€ do ustalenia

Praca w Niemczech dla dostawcy – kierowcy kat. B Hannover rozwożenie przesyłek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 grudnia 2013 22:08

Firma kurierska z Hannoveru poszukuje dostawcy-kierowcy kat.B. Praca w Niemczech dla kuriera przy rozwożeniu przesyłek. Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier/ kierowca

Miejsce pracy: okolice Hannoveru, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie miał za zadanie obsługiwać określony obszar poprzez odbieranie i rozwożenie przesyłek.
  • do zadań będzie należało skanowanie paczek skanerem elektronicznych i zbieranie potwierdzeń.
  • Pracownik będzie zobligowany do samodzielnego załadunku paczek na samochód dostawczy

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • kulturalności, optymizmu, motywacji do pracy
  • sumienność, rzetelność
  • dobra orientacja w terenie,
  • dodatkowym atutem będzie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Początkowo umowa z Agencją zatrudnienia. Po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio przez niemiecką firmę
  • praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku
  • pracownikom zapewniamy zamieszkanie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o skorzystanie z aplikacji poprzez portal:

ID ogłoszenia: 77652a1de1f75a2e

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla dostawcy – kierowcy kat. B Hannover rozwożenie przesyłek”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy i gotowy na wyjazd w każdym terminie
    tel.+49 151 63816995