€ 10 euro netto

Praca w Niemczech dla glazurnika w budownictwie przy wykończeniach Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 03:15

Poszukiwany pracownik fizyczny przy remontach i wykończeniach. Praca w Niemczech dla glazurnika w budownictwie. Zatrudnienie w Erfurt w firmie budowlanej.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce pracy: Erfurt, Niemcy

Płaca: 10 euro netto godzina

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac typowo glazurniczych, przy układaniu płytek przy remontach oraz wykończeniach.

Oczekujemy:

  • umiejętność języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • chęć do pracy nadgodzinach
  • własny samochód
  • dobra sprawność fizyczna
  • sprawność manualna, fachowość

Oferujemy:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na stałe
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • wynagrodzenie w wysokości 10 euro netto za godzinę

Aplikacja:
Aktualne CV prosimy przesyłając droga elektroniczną na adres: office@factory600.com

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-w-budownictwie-glazurnik-erfurt-przy-remontach/

ID ogłoszenia: 673528f4507283a3

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.