€ Od 3400€ brutto miesięcznie

Praca w Niemczech dla informatyka – administrator systemów, Neutraubling

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do 4 lat
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2018 02:59

Agencja „Trenkwalder” dla kontrahenta z Neutraubling poszukuje informatyków – administratorów systemów do pracy w Niemczech przy instalacji, montażu i przeglądach produktów IT.

Firma Trenkwalder Personaldienste GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Administrator systemów
Miejsce pracy: Neutraubling / Regensburg (Niemcy/Bawaria)

Zakres obowiązków:
1. Instalacja, montaż, przeglądy produktów IT (notebooki, komputery stacjonarne, oprogramowanie).
2. Odnajdywanie błędów oraz zakłóceń oraz usuwanie ich.
3. Przeprowadzanie testów funkcjonowania oprogramowania oraz sprzętu stosowanie do wytycznych.
4. Sprawdzanie implementacji nowych produktów IT stosowanie do wskazanych kryteriów.
5. Przeprowadzanie wsparcia 2nd-Level odnośnie produktów IT w dziale pomocy technicznej.
6. Aktywne uczestinctwo w przeprowadzaniu zmian oraz ulepszeń.

Wymagania:
1. Właściwe wykształcenie zawodowe (przynajmniej 3 lata kształcenia) jako Elektornik systemów IT, Informatyk systemów oraz dodatkowe kwalifikacje.
2. Doświadczenie w opracowywaniu oprogramowania.
3. Swobodne posługiwanie się pakietem MS-Office.
4. Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 (w mowie i piśmie).
5. Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1-B2 (w mowie i piśmie).
6. Umiejętność samodzielnej pracy w zespole.

Oferujemy:
1. Pensję zasadniczą w wysokości 3400€ brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.
2. Umowę o pracę tymczasową na czas nieokreślony.
3. Perspektywa pracy u naszego klienta do 4 lat z możliwością przejęcia.
4. Dodatek urlopowy oraz świątęczny (po 150€)
5. Bardzo dobre warunki wykonywania pracy.
6. Stała opieka polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

ID ogłoszenia: 3895b7289d7af695

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.