€ 1900-2000 na rękę

Praca w Niemczech dla kierowców ciężarówki z kat. C+E, Freiberg am Neckar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiberg am Neckar
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 04:22

Firma transportowa z Freiberg am Neckar poszukuje obecnie kierowców ciężarówek z prawem jazdy kat. C+E, chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy przewozie towarów.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku Kierowca Ciężarówki

Zakres obowiązków:
- Przewóz towaru na trasach20-30 km,
- praca 8 h z półgodzinną przerwą od pon. do piątku.
- Są to przejazdy między magazynami Porsche/Daimlera.
- Praca na dwie zmiany – rano i po południu.

Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii C+E
- uprawnienia kierowcy zawodowego
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywny,
- minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku

Wynagrodzenie: 1900-2000 Euro na rękę
Miejsce pracy: okolice Freiberg am Neckar

Klient organizuje zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym (koszt 300 Euro) lub można znaleźć zakwaterowanie samemu.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: east.gate.poland@gmail.com

w tytule wiadomości należy wpisać „Kierowca”

ID ogłoszenia: 7785a6f619db3188