€ 9,50 /h

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B dostawcy pizzy bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 01:07

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na stanowisku kierowcy kat.B jako dostawca pizzy. Zatrudnienie w pizzerii z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: dostawca pizzy

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia, nie mniej niż 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie wykonywała prace pomocnicze w pizzerii oraz rozwoziła pizzę do klientów.
  • Prace w restauracji będą polegać na dbaniu o ład, przynoszeniu składników, pomaganiu w zmianie beczki z piwem, przestawianie stolików, itp.
  • Przy rozwożeniu jedzenia pracownik musi przyjąć opłatę oraz wydać resztę.

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu wiedzy – brak problemów z nauką komend i zwrotów w języku niemieckim
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • preferowane osoby z własnym samochodem
  • umiejętność liczenia w myśli
  • zdolność do utrzymywania dobre kontaktu z klientem
  • pracowitość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • przygotowanie do wykonywania pracy
  • możliwość korzystania z telefonu oraz auta służbowego
  • szkolenie wprowadzające oraz trening przez pierwszy miesiąc
  • atrakcyjne zarobki
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Dostawca pizzy, Kolonia″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 4555e2df5964bb7