€ 1700 euro brutto/mc + dieta

Praca w Niemczech kierowca kat.B-kuriera rozwożenie przesyłek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 marca 2016 05:31

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowców kat.B na stanowisku kuriera do rozwożenia przesyłek. Oferta z Berlina dla osób z prawem jazdy kat.B. Pracodawca zapewnia samochód służbowy do dyspozycji.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie plus dieta w wysokości 160 euro miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • rozwożenie przesyłek kurierskich w Berlinie
  • pracownik ma przydzielone stałe rewiry pracy
  • zbieranie potwierdzeń odbioru
  • kontakt bezpośredni z klientem

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B przez przynajmniej 3 lata
  • praktyczna umiejętność prowadzenia aut typu sprinter
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim komunikatywnie – znajomość uniwersytecka na poziomie A1-A2
  • punktualność, pracowitość, zorganizowanie, dobre zdrowie
  • wysoka sprawność

Zapewniamy:

  • szkolenie trwające ok 2-3 tygodni
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z niemiecką firmą bez pośredników
  • samochód służbowy
  • pracę 5 dni w tygodniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy
źródło: http://www.praca4u.net/kurierzy-praca-w-berlinie-1700-euro160-diety-id347867.html

ID ogłoszenia: 64556f9ea80d16db

4 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech kierowca kat.B-kuriera rozwożenie przesyłek Berlin”

  1. lubmar62 na 30 marca 2016 @ 22:00

    Witam,jestem zainteresowany,nr 799 051 940

  2. Jestem bardzo zainteresowany tą pracą.Mój nr.tel.789279119

  3. Cross de Lena na 4 kwietnia 2016 @ 20:08

    Witam. Posiadam duza motywacje do podjecia tej pracy. tel. 609 171 828

  4. Jestem zainteresowany tą pracą . Płynnie posługuję się językiem niemieckim . Jestem komunikatywny szybko się uczę . nr 0048518768014