€ 11 euro brutto/h + dodatki

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu pizzy od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2016 03:38

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla dostawcy pizzy w restauracji z kuchnią włoską. Zatrudnienie w Kolonii dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: dostawca pizzy – kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 11 euro brutto na godzinę pracy, za pracę w godzinach nocnych będzie dodatkowo doliczane 1,50 euro brutto do każdej godziny

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za rozwożenie dań kuchni włoskiej w godzinach nocnych do klientów na terenie Kolonii
  • obowiązkiem będzie dostarczanie dań do rąk własnych wraz z paragonem, odebranie zapłaty i wydanie reszty oraz paragonu
  • jeżeli nie będzie zleceń to pracownik może zostać oddelegowany do prac w restauracji

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość przyjechania do Niemiec swoim samochodem
  • szybkość uczenia się
  • słowność, punktualność, wyrabianie się w czasie
  • brak nałogów
  • umiejętność kulturalnego zachowywania się wobec klientów

Zapewniamy:

  • zamieszkanie odpłatne miesięcznie 150 euro
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą kraju
  • telefon z GPS oraz auto służbowe
  • pracę od zaraz
  • umowę niemiecką
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym na zmianie od 22 do 6
  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “kierowca-/08/16” na poniżej podany adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-kolonia-dla-kierowcy-kat-b-rozwozenie-pizzy/

ID ogłoszenia: 75157a79947aa62f