€ 10 euro/h

Praca w Niemczech dla kobiet bez języka przy sprzątaniu mieszkań Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 maja 2014 22:26

Aktualnie poszukujemy kobiet bez doświadczenia do pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań, biur i domów. Oferta bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym zakwaterowaniem. Zatrudnienie na okres minimum jednego roku.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 10 euro/h

Zadania:
Sprzątaczka będzie odpowiedzialna za utrzymywanie czystości. Praca w domach, biurach i mieszkaniach.

Wymagania:
- chęć do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej
- umiejętność zarządzania czasem
- osoba punktualna, dyskretna, uczciwa
- doświadczenie przy sprzątaniu mile widziane
- dobre zdrowie, bez nałogów
- energiczność i wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
- dobre zarobki
- stałe zlecenia
- zakwaterowanie zapewnione wraz z meldunkiem
- pomoc przy wypełnianiu dokumentów
- zatrudnienie stałe na dłuższy okres (min. 1 rok)

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury mailowo: info@daisy-personal.de

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-221i23/

ID ogłoszenia: 592537893052aca6

4 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech dla kobiet bez języka przy sprzątaniu mieszkań Monachium”

  1. graziczek1960 na 19 maja 2014 @ 22:36

    Witam!
    Jestem zainteresowana praca. Prosze o wiecej szczególów . Moj numer tel.532231233

  2. kingucha na 22 maja 2014 @ 18:46

    Jestem zainteresowana podjąć prace na dwa miesiace. Kontakt 609575364

  3. PaulinaZ na 27 maja 2014 @ 12:14

    Witam!
    Jestem osobą bardzo chętną do pracy i jestem zainteresowana tą ofertą. Proszę o kontakt na nr 785465021

  4. Natalia19 na 31 maja 2014 @ 17:19

    Dziedobry!
    Jestem 19-letnią kobietą bardzo zainteresowaną pańską ofertą.
    Bardzo proszę o kontakt : tel: 724-135-558