€ do ustalenia

Praca w Niemczech dla kobiet przy pakowaniu ciastek na taśmie Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Osnabrück
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:39

Producent ciastek z Osnabrück zatrudni pracowników do pakowania ciasteczek na taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech dla kobiet jako pomocnik – pakowacz.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Osnabrück

Obowiązki:

  • Pracownikowi zostanie przydzielone pakowanie gotowych ciastek na taśmie produkcyjnej lub prace pomocnicze w procesie produkcyjnym.

Oczekiwania:

  • zdolność swobodnego posługiwania się językiem niemieckim
  • umiejętność efektywnego rozplanowania sobie pracy
  • możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie w pracy na produkcji w branży spożywczej będzie zaletą

Oferta:

  • możliwość pracy w nadgodzinach, które są płatne dodatkowo
  • praca na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wsparcie w szukaniu lokum
  • możliwość zdalnej pomocy polskojęzycznego konsultanta

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 312550f31ebcbd47