€ 6500 zł brutto /mc

Praca w Niemczech dla kobiet przy pakowaniu kosmetyków Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 marca 2014 01:24

Zakład produkujący kosmetyki poszukuje kobiet do pracy w Niemczech w charakterze pakowaczy. Zatrudnienie w Münster przy pakowaniu dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Münster, Barawia, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto/h plus dieta w wysokości 9 euro netto/każdy dzień pracy. W przeliczeniu ok 6500 zł brutto /mc

Obowiązki:

  • Praca w zakładzie produkującym kosmetyki.
  • Do zadań osób zatrudnionych należeć będzie pakowanie produktów.

Oczekiwania:

  • poszukujemy kobiet
  • znajomość języka na poziomie dobrym- umożliwiającym swobodną komunikację w języku niemieckim
  • posiadanie własnego samochodu oraz czynne prawo jazdy
  • doświadczenie zdobyte na produkcji lub przy pakowaniu
  • gotowość do podjęcia pracy na stałe

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zarobki w wysokości 8,50 euro brutto na godzinę plus dieta dzienna w wysokości 9 euro netto
  • zapewniamy zakwaterowanie

Aplikacja:
Prosimy o zgłaszanie się droga elektroniczną na adres:

  • rekrutacja@polenpersonal.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/panie-do-pakowania-kosmetykowniemieckiauto-2266053.html

ID ogłoszenia: 8975333291d16ffd

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla kobiet przy pakowaniu kosmetyków Münster”

  1. Witam. Jestem z kolezanką zainteresowana .

    d_schiel@o2.pl