€ 700 euro netto

Praca w Niemczech dla kobiety jako pomoc kuchenna bez języka Speicher

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Speicher
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 4 czerwca 2014 23:37

Restauracja ze Speicher zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko pomoc kuchenna. Praca w Niemczech dla kobiety bez znajomości języka niemieckiego przy pomocy kucharzowi.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Speicher

Wynagrodzenie: 700 euro netto za miesiąc plus bezpłatne zamieszkanie oraz wyżywienie

Obowiązki:

  • Praca w restauracji na kuchni.
  • Obowiązkiem będzie pomoc w przygotowaniu dań, dbanie o czystość sztućców, naczyń.
  • Osoba będzie odpowiedzialna za porządek w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • poszukujemy osoby pomiędzy 25 a 35 lat- mogą być osoby młodsze lub starsze jednak warunkiem obowiązkowym jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • elastyczność
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • wysoka motywacja,
  • pracowitość
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego jednak nie jest to warunek obowiązkowy

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz- najlepiej już od 09.06
  • pełne wyżywienie
  • bezpłatne zamieszkanie
  • praca od 11 do 14 następnie pracownik ma 2h przerwy i od 16 do 23

Jak aplikować:
Prosimy zainteresowane osoby o przesłanie wiadomości na adres: patryktym@o2.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-225652/

ID ogłoszenia: 324538f17dd2625b