€ 10,00€ brutto

Praca w Niemczech dla komisjonera – operatora wózka widłowego w Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 06:26

Firma z Heilbronn poszukuje pilnie komisjonerów – operatorów wózków widłowych. Legalna praca w Niemczech przy układaniu skrzynek na palety oraz innych zadaniach na magazynie.

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Komisjoner z uprawnieniami na wózki jezdniowe

Miejsce pracy- rejon Heilbronn

Opis stanowiska:
-układanie skrzynek na palety
-nadzór nad stanem technicznym skrzynek
-transport wewnętrzny palet za pomocą wózków paletowych
-zbieranie zamówień/zestawianie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem/ za pomocą skanera
-praca w temperaturze 0-2 stopni Celsjusza

Wymagania:
-uprawnienia na wózki jezdniowe tłumaczone na język niemiecki
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy
– umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
– płatny urlop wypoczynkowy
– firma organizuje płatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
opole@danddpersonal.pl 502 089 961

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie “Komisjoner/wózki widłowe”.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 19758dd025edea45

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.