€ 10,45€ - 11,15€

Praca w Niemczech dla magazynierów bez znajomości języka od zaraz w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lutego 2022 01:34

W Hanowerze również bez znajomości języka aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie dystrybucyjnym z kosmetykami i odzieżą. Zakwaterowanie odpłatne będzie zorganizowane.

MAGAZYNIER/KA m/w/d
Miejsce pracy: Hannover i okolice
bez znajomości języka niemieckiego
STAWKA: 10,45€ – 11,15€ brutto/h
ZAPEWNIAMY PŁATNE ZAKWATEROWANIE (+meldunek)
ZAINTERESOWANY/A? PYTANIA?
ZADZWOŃ: 0049 511 67 66 95 651

Obecnie dla jednego z naszych partnerów – międzynarodowej firmy logistycznej zajmującej się dystrybucją kosmetyków/odzieży poszukujemy osób na stanowisko:
MAGAZYNIER m/w/d

LH/HAN/0222

Obowiązki:
• zbieranie zamówień za pomoca skanera,
• pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki,
• kontrola zwrotów,
• ogólne prace magazynowe.

Wymagania:
• NIE wymagamy znajomości języka niemieckiego,
• motywacja do pracy,
• gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym.

Oferujemy:
• pracę w nowoczesnym magazynie,
• możliwość rozwoju,
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę według taryfy IGZ
(pełen etat),
• Stawka: od 10,45€ – 11,15€ brutto / h,
• gwarancje odprowadzania wszystkich składek oraz ubezpieczenie,
• możliwość cotygodniowych zaliczek,
• możliwość odplatnego zakwaterowania,
• b.dobry dojazd do pracy rownież komunikacją miejską,
• miłą obsługę kadrowo – płacową w języku polskim.

YEAH! Aplikuj juz teraz
actio-personal.de/stellenliste/

Actio Personaldienstleistungen GmbH
Vahrenwalder Str. 156, 30165 Hannover
+49511676695651
Poniedzialek – Piatek 09:00 bis 17:00 Uhr.

ID ogłoszenia: 53861f902f5f29c9