€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech dla malarza na budowie w Augsburgu przy wykończeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 23:48

Firma z branży budowlanej zatrudni Polaków na stanowisko malarza w Augsburgu. Oferta pracy w Niemczech przy wykończeniach – malowaniu i tapetowaniu powierzchni wewnętrznych.

Stanowisko: Malarz

Lokalizacja: Augsburg

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Obowiązki:

  • Zadania wykończeniowe polegające w głównej mierze na malowaniu oraz tapetowaniu wnętrz.

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy przy wykończeniach wnętrz
  • doświadczenie przy malowaniu i tapetowaniu wnętrz
  • dobra znajomość języka niemieckiego – stopień znajomości języka będzie weryfikować telefonicznie
  • umiejętność stosowania w praktyce nowych technologii wykończeń wnętrz
  • wykształcenie budowlane
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie samochodu – prosimy ten fakt odnotować w aplikacji

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie z Niemiec
  • umowa na niemieckich warunkach
  • dobre warunki wynagrodzenia
  • zapewnione ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek
  • zorganizowane zakwaterowanie

Aplikacja:
Prosimy przesyłać zgłoszenia poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 527545a5f806f062