€ 10,85/h +dieta, zakwaterowanie

Praca w Niemczech dla malarza-tapeciarza, tynkarza na budowie od zaraz Donaueschingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Donaueschingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 grudnia 2019 02:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie jako malarz-tapeciarz / tynkarz. Zatrudnienie w Donaueschingen dla budowlańców z podstawową znajomością języka i kwalifikacjami.

Stanowisko: Pracownik budowlany – malarz/tapeciarz/tynkarz

Lokalizacja: Donaueschingen, Niemcy

Pensja: 10,85 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 35 euro netto za każdy przepracowany dzień

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy szpachlowaniu, wykonywaniu prac murarskich, tynkowaniu, malowaniu i tapetowaniu
  • inne zadania o charakterze ogólnobudowlanym

Oczekiwania:

  • własny samochód oraz prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej 3 letnie, udokumentowane doświadczenie
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie rezydenta ze strony agencji
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
  • na miejscu odpłatne zakwaterowanie
  • wsparcie w tłumaczeniu i przygotowywaniu dokumentów
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość korzystania z atrakcyjnego pakietu socjalnego
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

+48602434664

źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-tynkarz-tapeciarz-donaueschingen,oferta,7228248

ID ogłoszenia: 4655df6936d7a638