€ 13,00€

Praca w Niemczech dla operatora maszyn CNC od zaraz w Gera z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gera
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 marca 2023 00:43

Z minimum podstawową znajomością języka od zaraz legalna praca w Niemczech w firmie przemysłowej z Gera na stanowisku operatora maszyn CNC. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione.

PRACOWNIK OBSŁUGI MASZYN CNC – PRACA Z ZAKWATEROWANIEM

Firma znajdująca się w miejscowości Gera (ok.250 km od granicy),
produkująca metalowe elementy wykorzystywane w przemyśle medycznym i kosmicznym zatrudni pracowników obsługi maszyn.

Twoje zadania:
nadzór i obsługa maszyn CNC do obróbki metali
kontrola jakosci

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
Mobilność (prawo jazdy + samochód)
gotowość do pracy zmianowej
pierwsze doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
(szlifowanie, toczenie i frezowanie)

Oferujemy:
umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
zarobki 13 €/h
atrakcyjne świadczenia socjalne
wsparcie polskiego koordynatora
bezpłatne zakwaterowanie

wojciech.stepka@randstad.de

ID ogłoszenia: 4536421465ca9648