€ 1600-1850€ brutto/mc+dieta

Praca w Niemczech dla operatora wózka widłowego – magazyn BMW, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2021 01:53

Od zaraz na magazynie firmy BMW w Lipsku do podjęcia legalna praca w Niemczech na stanowisku operatora wózka widłowego. Konieczna minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Operator wózka widłowego – magazyn BMW

Miejscowość: Lipsk (blisko granicy)

Stawka: 1600 – 1850€ brutto/miesiąc + 8€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie

Oczekiwania:

Podstawowa znajomość języka niemieckiego (słownictwo magazynowe)
Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Doświadczenie w jeździe na wózkach niskiego składowania
Chęć do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec
Auto dyspozycyjne na wyjazd (mile widziane)

Opis stanowiska:

Praca na hali magazynowej (magazyn z częściami samochodowymi)
Obsługa wózków widłowych (wózki frontowe, typu Linde)
Załadunek oraz rozładunek ciężarówek
Dostarczanie części na linię produkcyjną
Podstawowe prace magazynowe (komisjonowanie)
Praca zgodnie z zasadami BHP

Oferujemy:

Umowę o pracę na niemieckich warunkach oraz wzrost stawki po 6 tyg.
Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stała opieka koordynatora
Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
Podatki odprowadzane w Niemczech
Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

tel: +48 500 456 300
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 7236038b04d5d20d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: mondipolska
  • Zarejestrowany od: 3 października 2019

Inne przedmioty dodane przez mondipolska

Ostatnie przedmioty dodane przez mondipolska »