€ 2400e

Praca w Niemczech dla operatorów wózków widłowych na magazynie od zaraz, Schweinfurt 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schweinfurt Bayern
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: bezterminowy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2022 00:34
Praca w Niemczech dla operatorów wózków widłowych na magazynie od zaraz, Schweinfurt  2022

Na terenie Schweinfurtu od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech dla operatorów wózków widłowych. Zatrudnienie na magazynie także bez znajomości języka i doświadczenia – zapewnione szkolenie.

DOŁCZ DO ZESPOŁU

STANOWISKA PRACY:

• Operator Wózka Widłowego/Komisjoner

INFORMACJE:

Zapraszamy do współpracy osoby, które szukają stabilizacji, godnego zaufania pracodawcy. Firma

z długoletnią tradycja posiadająca wiele nowoczesnych magazynów w całych

Niemczech, ciągle rozwijająca się umożliwia swoim pracownikom rozwój. Firma oferuje stanowiska

pracy jako. Komisjoner (Magazyny suche) Wózkowy (min, magazyny wysokiego składowania)

. Stawki jak i aktualne miejsca pracy omawiane są

indywidualnie z wybranymi kandydatami po wcześniejszej weryfikacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Kompletowanie zamówień zgodnie z listą (asortyment suchy, zapakowany)

• Układanie towaru na palety

• Streczowanie palet

• Kontrola jakości

• Obsługa ręcznego wózka paletowego

• Proste prace pomocnicze

WYMAGANIA:

*Uprawnienia na wózek widłowy

• Od Kandydatów nie wymagamy znajomości języka, jak również doświadczenia (Będzie to jednak dodatkowym atutem) Na miejscu przeprowadzane jest

odpowiednie szkolenie i przyuczenie w j. Polskim przez dwujęzycznych koordynatorów

• Mile widziane grupy/pary – osoby mobilne (własny samochód w celach dojazdu do miejsca pracy)

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Mile widziana znajomość liczebników w j. Niemieckim

• Umiejętność pracy w zespole

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

• Niemiecka umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy w pełnym wymiarze godzin

• Ubezpieczenie zdrowotne

• Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

• Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%)

• Premie wakacyjne oraz świąteczne

• Dodatkowe świadczenia emerytalne

• W pełni płatne dni świąteczne – ustawowo wolne od pracy (zgodnie z niemieckim prawem pracy)

• Opieka dwujęzycznego opiekuna projektu

• Odzież oraz obuwie robocze

KONTAKT:

• Osoby zainteresowane praca zapraszamy do kontaktu, swoje CV również w języku Niemieckim mogą Państwo wysłać na adres

e-mail: … (e-mail w zakładce: Opcje kontaktowe)

Stawki

2.441€ Brutto 14,62h

ID ogłoszenia: 18862b9835d7a276

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.