€ 1400€

Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pani 90 lat z Neuschoo

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuschoo
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2020 04:13

Począwszy od 9-go czerwca do podjęcia praca w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zlecenie z Neuschoo przy opiece nad seniorką w wieku 90 lat, która potrzebuje wsparcia.

RODZAJ:
1. Nowe- Talette
2. Termin zlecenia od 09.06 -12.06 do: 6-8 tyg
3. Miejscowość: 26487 Neuschoo
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 150
2.Waga : 40
3.Wiek: ur . 1929

Opis Podopiecznej/go:
Pani Talette ma 90 lat i od ok. roku mieszka w domu opieki, jednak bardzo chce wrócić do domu. Nie podobe jej się w domu opieki- tylko siedzi, ma mało kontaktu z innymi.
Seniorka jest relatywnie mobilna – porusza się przy balkoniku w głównej mierze. Ja czuje się niepewnie prosi o pomoc – asekurację podczas chodzenia.
Pomoc potrzebna jest też przy myciu i ubieraniu, bo źle słyszy i widzi, jednak niektóre czynności przy higienie wykona sama- jest to uzależnione jak się w danym dniu czuje
Rodzina bardzo się troszczy i chętnie służy rada i pomocą dla opiekunki. Pokój dla opiekunki jest odnowiony , by czuła się w nim dobrze.
Opiekunka musi lubić życie na wsi i chętnie jeździć rowerem, byłoby dobrze, gdyby opiekunka zatroszczyła się też o to, by z seniorką pobyć i porozmawiać. Dlatego przynajmniej komunikatywne umiejętności językowe są bardzo ważne.

Schorzenia: osłabienie starcze

Pielęgniarka: nie ma
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – przy balkoniku. Na wózku, nie potrzeba pomocy przy transferze.
b) toaleta – samodzilenie /z pomocą (zależy od formy dnia)
c) higiena osobista/ mycie –
d) ubieranie- z pomocą
e) Jedzenie. –trzeba przygotować , pokroić itp.
7.30 wstaje, 8.00 śniadanie, 12.00 obiad, 17.30 kolacja, 21.00 cisza nocna

Wstawanie w nocy – seniorka wstaje 1-2 razy do toalety, ale nie woła opiekunki
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom na wsi, do sklpeu 10-15 min rowerem, duże zakupy robi się z rodziną
Warunki dla Opiekunki: pokój, Internet, tv, czas wolny 3 godz dziennie, seniorka zostaje sama lub z rodziną, +2 razy po pół dnia lub 1 cały dzień.
Rodzina mieszka w innej miejscowości niedaleko.
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: komm/ gut, palenie tylko na zewnątrz
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie:
4. Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

Stawka 1400
tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 3125ed118eae7f0f

Brak tagów