€ 1,250.00

Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych do Pani 91 lat w Ebersdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ebersdorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 maja 2018 06:36

Od zaraz (25.05) do podjęcia praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zlecenie z Ebersdorf przy opiece nad Panią w wieku 91 lat, która porusza się z pomocą rollatora.

Rozpoczęcie: 25.05.2018

Miejscowość: 27432 Ebersdorf (Dolna Saksonia)

Osoba podopieczna: kobieta

Wzrost 165 cm

Waga 60 kg

Wiek 91 lat

Opis osób podopiecznych:

Pani w wieku 91 lat (PG3), porusza się samodzielnie i przy rollatorze. Podopieczna ma osteoporozę oraz niewydolność i zaburzenia rytmu serca. Wymaga pomocy przy myciu, pielęgnacji ciała, ubieraniu. Je/pije samodzielnie. Z toalety również korzysta samodzielnie.

Pani lubi wychodzić na spacery, rozmawiać, oglądać piłkę nożną.

Mieszka z synem, który bierze na siebie zakupy.

Schorzenia: osteoporoza, zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca

Pielęgniarka: tak, podaje lekarstwa

Czynnosci wykonywane przez podopieczną:

– poruszanie się- samodzielnie i przy rollatorze

– toaleta- samodzielnie

– higiena osobista/ mycie- z pomocą

– ubieranie- z pomocą

– jedzenie- samodzielnie

Wstawanie w nocy: może się zdarzyć/sporadycznie (1-2 razy)

Zakres obowiązków:

– gotowanie

– pranie, prasowanie

-sprzątanie

Warunki domowe: dom jednorodzinny z pięknym ogrodem na wsi

Warunki dla Opiekunki:
– pokój

-TV, tel., Internet

Wymagania:
– dobra znajomość j. niemieckiego

-bez prawa jazdy

-palenie tylko na zewnątrz

-dobre referencje

– serdeczna, empatyczna, opiekuńcza osoba

– gotowość do pracy 2 miesiące

-dobra gospodyni domowa

Warunki zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Stawka 1250 €

tel. 897220760, 896761125

email: praca@probetreuung.eu

ID ogłoszenia: 1435b0274d72ff84

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.