€ 1400 €

Praca w Niemczech dla opiekunki osoby starszej Pani 85 l. z Norymbergi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2018 01:37

Począwszy od 13-go sierpnia poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech w rejonie Norymbergi przy opiece nad seniorką w wieku 85 lat, która jest intelektualnie sprawna, ale sparaliżowana z powodu przebytego udaru (od pasa w dół).

Miejsce zlecenia: okolice Norymbergi
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 13 sierpnia

Opis zlecenia:
Pani Petra ma 85 lat. (157 cm, 65 kg). Seniorka jest sprawna intelektualnie, po udarze jest sparaliżowana od pasa w dół, inkontynentna. Seniorka porusza się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Poza tym choruje na cukrzycę i nadciśnienie, lekko niedowidzi. Musi przestrzegać ściśle wyznaczoną dietę Mimo wszystko jest bardzo pogodna i łatwo nawiązuje kontakt z drugą osobą.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w okolicach Norymbergi. W tej samej miejscowości mieszka jej kuzynka, która w razie potrzeby pomaga w opiece. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, resztę pomieszczeń dzieli z podopieczną. Dostępny internet, tv i radio.

Obowiązki:
– prowadzenie gospodarstwa domowego
– robienie zakupów
– pomoc w ubieraniu
– pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny ciała
– zmiana pieluchomajtek
– transferowanie z łóżka na wózek
– towarzyszenie w wizytach u lekarza

Wymagania:
– język niemiecki na poziomie dobrym
– doświadczenie w pracy z osobą starszą i schorowaną
– miłe usposobienie
– prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:
– stawka 1400 euro netto/miesiąc,
– bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
– jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
– wysokie składki ZUS,
– możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
– gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
– zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
– pomoc prawną, językową i medyczną.

ID ogłoszenia: 5275b6acbfecd2e2