€ 1400€

Praca w Niemczech dla opiekunki z podstawową znajomością języka, Siegen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Siegen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2020 04:38

Na terenie Siegen od zaraz zlecenie pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka przy opiece nad parą seniorów.

1. Termin zlecenia 25.05.2020
2. Miejscowość: 57074 Siegen
Osoba podopieczna: malzenstwo
PAN
1. Wzrost: 160
2.Waga : 65
3.Wiek: 84 lata
PANI
2. Waga: 65
3. Wiek 84 lata

Opis Podopiecznej/go:
Pan ma 83 lata i ma początki demencji. Opieki nie wymaga. Pani ma 84 lata i ostatnio przebyla złamanie szyjki kosci udowej., przebywa w szpitalu. Mobilnie jest ograniczona. W celu mobilizacji do poruszania się, rodzina zorganizuje fizjoterapeute który będzie przychodzil do babci. Pani ma inkontynencje moczu i nosi pampersy. Zasadniczo wymaga asekuracji przy ubieraniu, rozbieraniu się , jednak z uwagi na złamanie wymaga większej pomocy. Rodzina nie jest w stanie do końca okreslic w jakim stopniu pomoc, gdyż seniorka dopiero wroci ze szpitala.
Malzenstwo mieszka w domu jednorodzinnym w Siegen. Dotychczas mieszkali sami, bez opiekunki. Syn i synowa mieszkają 5 km dalej i pracują. Zakupy będą robili aby odciazyc opiekunke. Synowa pracuje w aptece, i zorganizuje wszelkie srodki które będą ppotrzebne. Rower jest do dyspozycji opiekunki w razie potrzeby może smialo korzystać.
Pani jest bardzo rezolutna, pan o bardzo milym usposobieniu.

Schorzenia PAN: początek demencji
Schorzenia PANI: osłabienie starcze, inkontynecja, początek demencji
Pielęgniarka: brak
Czynności wykonywane przez podopiecznego
PAN:
a) poruszanie się – samodzielnie
b) toaleta – samodzielnie
c) higiena osobista/ mycie – samodzielnie
d) ubieranie- samodzielnie
e) Jedzenie- samodzielnie
PANI:
a) poruszanie się – na wozku, podanie reki, podciagniecie
b) toaleta – inkontynencja, pampers
c) higiena osobista/ mycie – z pomoca
d) ubieranie- pomoc

Rytm dnia: sniadanie 9, obiad 12:30, kolacja 18
Pobudka 8:00, drzemka 13:00, cisza nocna 19:30

Wstawanie w nocy : nie w kazda noc, na toalete

Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)

Warunki domowe: dom jednorodzinny, z ogrodem, brak zwierzat domowych, zakupy spacerem 20 minut, rower do dyspozycji
Warunki dla Opiekunki:
– pokoj
– tv, internet,
– 2 popoludnia w tygodniu wolne
-przerwa 2 godziny dziennie 13-15

ID ogłoszenia: 9625ebbfc7bafe27