€ 8,70 euro brutto/h

Praca w Niemczech pakowanie karmy zwierzęcej bez języka od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 22:30

Producent karmy zwierzęcej ze Stuttgartu poszukuje Polaków bez znajomości języka do pakowania wyrobów przy taśmie produkcyjnej. Niemcy praca od zaraz. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu kwatery.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: 8,70 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją karmy dla zwierząt.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wszelkie prace przy pakowaniu karmy.
  • Zadania które zostaną przydzielone to np. obsługa maszyn, kontrola jakości.

Oczekiwania:

  • zdolność do szybkiego wdrożenia się w obowiązki
  • samodyscyplina
  • brak nałogów
  • doskonałe zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w zespole

Oferta:

  • zatrudnienie legalne na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie oraz możliwość odprowadzania składek
  • bogaty pakiet socjalny
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery – prosimy to jednak wcześniej uzgodnić, my nie zapewniamy zamieszkania, podajemy adresy możliwych kwater w których wcześniej zatrzymywali się nasi pracownicy

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „pakowanie karmy dla zwierząt, Stuttgart″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 73755acc8c56f443

2 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech pakowanie karmy zwierzęcej bez języka od zaraz Stuttgart”

  1. PitekLuka na 28 lipca 2015 @ 16:34

    Witam Jestem zainteresowany tą ofertą pracy od zaraz i bardzo proszę o kon. 539 261 453

  2. Marcin Iwonka na 3 sierpnia 2015 @ 21:08

    Witamy. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą Pracy. Możemy podjąć prace od zaraz. Jesteśmy solidni, energiczni i sprawni. Zwracamy się z prośbą o kontakt telefoniczny 0048792574908 lub 004915144902214 oraz na maila m.m.m.z@onet.pl Za odpowiedz z góry dziękujemy.
    Marcin i Iwona