€ 8,50 euro za godz. brutto

Praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji keczupu od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2015 02:45

Firma z Kolonii produkująca keczup szuka od zaraz par bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy obrabianiu pomidorów.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produkcjakechupu/07/15

Zadania:
- mycie, krojenie pomidorów
- sortowanie warzyw na taśmie
- obsługiwanie maszyn produkcyjnych
- tworzenie z pomidorów przecieru
- oraz inne zadania związane z produkcją keczupu

Wymagania:
- zatrudnienie dla par
- poszukujemy osób energicznych z zapałem do pracy
- obowiązkowe podejście do wyznaczanych zadań
- szybkość, zwinność, elastyczność
- doświadczenie w produkcji spożywczej bądź gastronomiczne będzie mile widziane
- zdolność podjęcia pracy zmianowej
- bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
- zapewniamy zakwaterowanie na czas trwania umowy w hotelu robotniczym w cenie 215 euro za każdy miesiąc
- najlepszym pracownikom gwarantujemy dofinansowanie do wynajmowanego mieszkania
- każdemu pracownikowi zapewniamy niezbędne szkolenia
- możliwość awansowania
- podpisanie umowy na 3 miesiące
- zapewniamy świadczenia socjalne
- wsparcie polskiego opiekuna

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: Leiharbeiter@solution4u.com z tematem: produkcjakechupu/07/15

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-keczupu-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 95355873e8b06d20

9 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji keczupu od zaraz Kolonia”

  1. Jestesmy zainteresowane te praca bardzo prosze o kontakt telefoniczny.Chcemy wjechac do pracy prosze dzwonic na numer 882408804.

  2. Natalia Wilk na 22 czerwca 2015 @ 20:12

    Witam, Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Jestem osobą odpowiedzialną,doświadczoną w pracy na produkcji. Wielokrotnie wyjeżdżającą do pracy na terenie Niemiec oraz Belgii. Jestem w stanie podjąć pracę od zaraz. Jeśli Państu odpowiada moja osoba proszę o kontakt 886-369-270 a bliżej zaprezentuję swoją kandydaturę. Za pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury z góry dziękuję . Z poważaniem Wilk Natalia

  3. witam mozna cos wiecej sie dowiedziec na temat pracy??
    ile godzin czy sam mozliwe robic nadgodziny ?!
    jaki czas prubny?

  4. jestem pastwa ofertą zainteresowany proszę o kontakt

  5. Witam mieszkam w okolicy Koloni. Jestem zainteresowana ofertą umieszczoną wyżej bardzo zależy mi na pracy. Szybko się uczę .Wysłałam CV.prosze o kontakt : +49015145163137.Pozdrawiam:)

  6. Witam. Jestem wraz z kolegą zainteresowany pracą przez waszą agencje. Posiadamy doświadczenie na produkcji, jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.

    Nirvanaofnoize@gmail.com. Proszę o kontakt.

  7. KlaudiaWioleta na 28 czerwca 2015 @ 13:59

    Witam.Jesteśmy zainteresowane państwa ofertą! Proszę o kontakt na e-mail klaudia.borucka.kęska@wp.pl Pozdrawiamy

  8. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy jest możliwość wyjazdu od 2 do 6 osób wszyscy są młodymi osobami w pełni sumienni i zmotywowani do pracy proszę o kontakt :
    795 752 727

  9. PitekLuka na 28 lipca 2015 @ 16:42

    Hej Jestem zainteresowany ofertą pracy i chciał bym ją podjąć Jestem dyspozycyjny nawet od zaraz mój nr kontaktowy to 539261453