€ 9,20 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka Dortmund pakowanie ciastek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 01:48

Oferujemy możliwość zatrudnienie w Dortmundzie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu ciastek na produkcji spożywczej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Praca produkcyjna przy taśmie polegająca na pakowaniu ciasteczek. Zadania związane są z obsługą maszyny do pakowania ciastek. Konieczne jest przestrzeganie najwyższych zasad BHP.

Wymagania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobre zdrowie i brak nałogów
  • aktualne badania z sanepidu, tzw. książeczka
  • wysokie zmotywowanie
  • samodzielność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • szybkie tempo pracy

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pracy
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu, miesięczny koszt za wynajem na osobę to 230 euro
  • pracę dla par
  • pomoc na miejscu w dopełnieniu spraw formalnych
  • możliwość wykupienia tanich obiadów na stołówce firmowej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Prosimy o zatytułowanie wiadomości następująco: „Pakowanie ciastek, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-ciasteczek-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-dortmund/

ID ogłoszenia: 103565e80e0f1e72

3 komentarze na “Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka Dortmund pakowanie ciastek”

  1. W raz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
    Nuttellacoco@gmail.com
    +4915171999083

  2. Razem z dziewczyna jestesmy zainterosowani. Kontakt. Mail: Grzegorz119@op.pl , nr kom : 512 462 829 . Dodam ze moja znajomosc j.niemieckiego jest bardzo dobra oraz posiadam wykrztalcenie technika logistyka. Wiec produkcja jak i transport nie jest mi obce. Prosze o kontakt.

  3. Witam wraz z partenerem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Proszę o kontakt 604595173 mail:kropka1995_15@o2.pl