€ 9,20 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie ciastek Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 02:55

Producent słodyczy z Bremen zatrudni 2 pary bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4 – 2 pary

Obowiązki:

  •  Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy taśmie produkcyjnej, polegającą na ręcznym pakowaniu ciastek owsianych. Zadanie wykonuje się w rękawiczkach, odpowiedniej odzieży i czepkach. Osoba zatrudniona przeprowadza kontrolę jakości i odrzuca ciastka uszkodzone.

Oczekiwania:

  • energiczność, szybkość, zwinność
  • ostrożność
  • szybkie wdrożenie się w obowiązki
  • preferowane zgłoszenia od osób mobilnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne zorganizowane przez pracodawcę w mieszkaniu 2-pok (1 pokój na parę)
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – pierwsza umowa na 3 miesiące
  • pełny strój roboczy, czepki i rękawiczki jednorazowe

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pakowanie ciastek, Bremen 2016″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 70356b7ce36762f1

12 komentarzy na “Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie ciastek Bremen”

  1. Mateusz122 na 9 lutego 2016 @ 12:42

    Witam , Wraz z koleżanka prosimy o kontakt Telefoniczny . 733901455

  2. Marlena26 na 9 lutego 2016 @ 18:39

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą jako para. Możemy dojechać własnym samochodem. Cv zostały wysłane na powyższego maila. Bardzo proszę kontakt: 794 299 625.

  3. michgaj657 na 11 lutego 2016 @ 13:57

    Witam. Jesteśmy zainteresowanie wraz z narzeczoną. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

  4. Witamy chętnie jesteśmy zainteresowani Pracą jesteśmy Małżeństwem mamy po 29L Proszę o Kontakt 507-435-571 E-mail:Adam91593@wp.pl

  5. sylwia0493 na 12 lutego 2016 @ 12:54

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca. Mamy własny samochód. Pracowaliśmy juz na pakowaniu ciastek. 733967213.

  6. Witam, jestem zainteresowaną pracą wraz z koleżanką proszę o kontakt pod nr 693045549

  7. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pakowaniem ciastek w Bremen.Jestem w pobliżu Bremen. Kontakt +49 152 135 299 11.
    Danuta

  8. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Zdrowi, niekarani, jesteśmy w stanie podjąć pracę w każdym terminie. Ambitnie podchodzimy do powierzonych nam obowiązków, zdyscyplinowani, można na nas polegać. Edyta -24 lata, Konrad -26 lat. Więcej informacji przesyłamy e-mailowo. Tel.: 791643676 lub 884906716

  9. malwina2409 na 17 lutego 2016 @ 20:36

    Witam. Jestem bardzo zainteresowana oferta pracy wraz z moim chlopakiem. Wyjazd mozliwy od zaraz, prosze o kontakt: malwina_barret@o2.pl

  10. judek8894 na 18 lutego 2016 @ 18:07

    Witam, jesteśmy z chłopakiem zainteresowani ofertą, młodzi, ambitni możemy wyjechać od zaraz. Prosimy o kontakt 667 365 339

  11. Mateusz13232 na 19 lutego 2016 @ 11:39

    Witam, jestem zainteresowany wraz z kolegą tą oferta pracy, jestesmy młodymi energicznymi osobami nie bojącymi sie żadnej pracy fizycznej. kontakt +48 793 572 416

  12. piotr.dudek20 na 2 marca 2016 @ 19:13

    witam wraz z dziewczyna jestem zainteresowany oferta , posiadamy wlasny transport i doswiadczenie, prosze o kontakt
    + 48 722338850 + 48781998125