€ 1700 euro/mc brutto

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka produkcja jogurtów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 września 2016 05:39

Producent jogurtów i serków z Kolonii oferuje zatrudnienie dla par bez znajomości języka. Niemcy praca dla Polaków na produkcji przy kontroli jakości i dbaniu o ciągłość.

Stanowisko: pracownik produkcyjny

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Pensja: 1700 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • zatrudnienie w zakładzie produkującym jogurty, serki homogenizowane, twarożki, itp.
  • pracownik zajmować się będzie kontrolą jakości, dostarczeniem produktów, dbaniem o ciągłość produkcyjną lub pakowaniem
  • inne zadania zlecane będą po przejściu odpowiednich szkoleń

Oczekiwania:

  • szybkość we wchłanianiu wiedzy
  • zdolności adaptacyjne
  • brak problemów ze zdrowiem
  • aktualna książeczka z sanepidu
  • preferowane doświadczenie aczkolwiek zapewniamy gruntowne szkolenie na miejscu

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane jest płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro od pary lub 200 euro od osoby miesięcznie
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • w większości samodzielne stanowiska pracy
  • zatrudnienie dla par
  • uczciwe zarobki
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie pracownicze i możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Praca w Niemczech na produkcji serków, Kolonia”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 76257cca74697613

5 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka produkcja jogurtów Kolonia”

  1. paula02081995 na 6 września 2016 @ 16:22

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą, proszę o kontakt. 605657645

  2. Witam, jestem zainteresowana pracą. Posiadam doswiadczenie. Prosze o kontakt +48 501 836 533

  3. Witam..jestem zainteresowana ofertą pracy jeżeli nadal jest aktualna.. proszę o kontakt na adres e mail aniamaruszak82@wp.pl

  4. Witam. Wraz z żoną jestesmy zainteresowani. Posiadamy samochód. Zona mowi po niemiecku. Proszę o kontakt 160978@wp.pl lub +48 603 624 077

  5. Jestesmy z partnerka zainteresowani.Tel.+353877156093.lub pracus@vp.pl