€ 1100-1200

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków i suplementów diety k/m

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Muggensturm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 05:51

Firma z Muggensturm poszukuje od zaraz pakowaczy (także pary) do pracy w Niemczech 2019 bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków oraz suplementów diety.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, Muggensturm i Pohlheim, działającego w branży produkcyjnej , poszukujemy pakowaczy/ pomocników produkcyjnych/pakowanie kosmetyków i suplementów diety

Opis stanowiska:

– pakowanie produktów,

– sprawdzanie jakości,

– segregacja produktów

Oferujemy:

– zarobek 1100-1200 euro netto,

– gwarantujemy zakwaterowanie,

– pełen pakiet świadczeń,

– możliwość wyjechania w parze,

– polską umowę o pracę,

– nadgodziny

Wymagamy:

– gotowości do pracy zmianowej,

– samochód będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny: 668 831 219

www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 6135d25a98d56dc1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: bednorz
  • Zarejestrowany od: 19 czerwca 2018

Inne przedmioty dodane przez bednorz

Ostatnie przedmioty dodane przez bednorz »