€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech dla par na magazynie z odzieżą od zaraz w Coesfeld 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Coesfeld
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 września 2020 01:57

Również dla par możliwa praca w Niemczech na magazynie z odzieżą w rejonie Coesfeld. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień internetowych.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
KOMISJONER/KA
miejsce pracy: Niemcy (Coesfeld)

Jeśli w pracy liczy się dla Ciebie stabilność i solidne warunki zatrudnienia to znak, że ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę.
• Ubezpieczenie.
• Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.
• Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
• Bezpłatne ubranie robocze.
• Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

… oraz wiele więcej.

Zakres obowiązków:
– pakowanie zamówień ze sklepu internetowego
– praca ze skanerem

Wymagania:
– komunikatywny niemiecki (warunek konieczny)
– mile widziany własny samochód

Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numer tel.:+48713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.[b]

ID ogłoszenia: 495f5b77b8097ea