€ 12,60 brutto/h + dodatki i premie

Praca w Niemczech dla par na magazynie zoologicznym bez języka 2017 Mönchengladbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mönchengladbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 03:13

Hurtownia zoologiczna z Mönchengladbach posiada wakat na stanowisku magazyniera – komisjonera. Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka na magazynie przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,60 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Mönchengladbach, Niemcy

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy zatrudnienia na magazynie zoologicznym – z pożywieniem, zabawkami, smaczkami, piłkami, transporterami, klatkami, itp.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień dla klientów hurtowych
  • układanie zamówień na paletach
  • pomoc przy innych pracach magazynowych

Wymagania:

  • bardzo dobra obsługa komputera
  • pracowitość
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkość w nawiązywaniu kontaktów
  • możliwość pracy w godzianach nadliczbowych
  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Oferujemy:

  • dodatki oraz premie do wynagrodzenia podstawowego
  • wysokie wynagrodzenie
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie płatne w cenie 150 euro od osoby i 200 euro od pary
  • umowę obowiązującą do końca roku
  • 2 zmianowy system pracy
  • dodatkowe zmiany nocne nie są praktykowane na co dzień, obowiązują wyłącznie przy inwentaryzacjach, które wykonywane są cyklicznie raz na kwartał
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo.

  • adres kontaktowy: Beschaftigung@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy umieścić: „Magazyn zoologiczny 08/2017, Mönchengladbach”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-jezyka-na-magazynie-zoologicznym-dla-par-monchengladbach/

ID ogłoszenia: 62599de31758425

2 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech dla par na magazynie zoologicznym bez języka 2017 Mönchengladbach”

  1. mariuszd2017 na 29 sierpnia 2017 @ 15:04

    Witam. Poszukujemy z dziewczyną pracy od zaraz… mieszkamy obecnie w Niemczech i spełniając państwa wymagania jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Proszę o kontakt drogą mailową lub telefoniczną.
    tel. +48 510 914 014
    mail: malwina1986s@gmail.com

    Pozdrawiam

  2. Hubert123456 na 31 sierpnia 2017 @ 17:46

    Jestem zainteresowany wraz z dziewczyną prosze o kontakt hubert9627@interia.eu tel kon.
    693657855