€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech dla par przy inwentaryzacji bez znajomości języka w sklepie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 01:16

Aktualnie szukamy pracowników bez znajomości języka i doświadczenia do przeprowadzania inwentaryzacji w sklepach wielkopowierzchniowych. Niemcy praca dla par z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Niemcy, różne lokalizacje

Stawka godzinowa: do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą

Opis stanowiska pracy:

  • poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań inwentaryzacyjnych w supermarketach na terenie Niemiec
  • konkretne zadania polegają na przeliczaniu artykułów i obsługiwaniu skanera

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • zdolność do współpracy i bezkonfliktowość
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • preferowane zgłoszenia od par
  • zdyscyplinowanie, punktualność, duża dokładność

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • darmowe przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a sklepami w których wykonywane są prace
  • wysokie zarobki i uczciwe warunki zatrudnienia
  • zapewnione dodatkowe ubezpieczenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy wszystkich do aplikacji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 723578fe3023e67d

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla par przy inwentaryzacji bez znajomości języka w sklepie”

  1. Justyna1985 na 23 lipca 2016 @ 19:13

    Jestem zainteresowana wasza oferta .moge wyslac CV.dziekuje