€ do ustalenia

Praca w Niemczech dla płytkarza – glazurnika w budownictwie ok. Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 18 września 2016 06:12

Agencja dla firmy budowlanej z okolic Kassel poszukuje budowlańców – glazurników / płytkarzy do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie przy układaniu kafelków, glazury, przygotowaniu powierzchni itp.

GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. Sp. k. posiadająca certyfikat nr 11595 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia dla poszukuje osób do pracy na stanowisko:

PŁYTKARZ/GLAZURNIK (NIEMCY, OKOLICE KASSEL)

OFERUJEMY:
• PRACĘ OD ZARAZ DLA 5 OSÓB LUB EKIPY ( W tym 1 osoba z j. niemieckim oraz 1 pomocnik)
• zatrudnienie na WARUNKACH NIEMIECKICH (umowa o pracę z pracodawcą niemieckim)
• możliwość pracy do 66h/TYDZIEŃ

ZADANIA:
• Układanie płytek w łazienkach

WYMAGANIA:
• KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 1 OSOBA NA EKIPĘ
• WYKSZTAŁCENIE W ZAWODZIE MURARZ LUB GLAZURNIK LUB MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA
• doświadczenie na ww. stanowisku
• elastyczność oraz dobra kondycja fizyczna

MILE WIDZIANE
• EKIPA 5 OSÓB ( W TYM 1 POMOCNIK ORAZ 1 OSOBA Z J. NIEMIECKIM)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. polskim oraz niemieckim na adres email: rekrutacja@grupamobility.eu z dopiskiem: PŁYTKARZ/GLAZURNIK.
KONTAKT: + 48 698 975 079

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

ID ogłoszenia: 1357da616fe690b