€ ok. 1500 euro brutto/mc

Praca w Niemczech dla pokojówki w hotelu Stuttgart sprzątanie pokojów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2015 02:32

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokojów w hotelu 4*. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz na stanowisku pokojówki z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka w 4 gwiazdkowym hotelu

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: ok. 1500 euro brutto miesięcznie – wynagrodzenie zależy od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji

Liczba wakatów: 1

Obowiązki:

  • praca przy sprzątaniu pokoi w hotelu 4*
  • osoba zatrudniona będzie miała codziennie do wysprzątania ok 10 do 12 pokoi gościnnych
  • zadania muszą być wykonywane zgodne ze standardem hotelu

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • przykładanie uwagi do szczegółów
  • odpowiedzialność
  • doświadczenie przynajmniej półroczne i udokumentowane na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • praca na podstawie legalnej, niemieckiej umowy na 12 miesięcy
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia
  • umowa zostanie podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zorganizowanie zakwaterowanie – osobny pokój oraz zapewnione pełne wyżywienie w cenie 230 euro miesięcznie
  • pomoc we wszelkich formalnościach i przy zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku
  • praca w godzinach od 9 do 16 z 30 minutową przerwą
  • praca w wymiarze 39 godzin w tygodniu przez 6 dni
  • pracodawca nie zapewnia nadgodzin

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z aktualnym CV oraz zdjęciem na adres:

  • info@picart-personal.pl lub r.olejarczyk@wp.pl z dopiskiem Pokojowa o. Stuttgartu

Prosimy nie zapomnieć o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/pokojowa-zimmermaedchen-hotel-4-ostuttgartu-id322171.html

ID ogłoszenia: 204562d7aff7a936