€ 950 netto/mc + zamieszkanie i wyżywienie

Praca w Niemczech dla pokojówki w hotelu z Freiburga przy sprzątaniu pokoi gościnnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 października 2016 02:54

4 gwiazdkowy hotel z okolic Freiburga oferuje zatrudnienie dla pokojówki przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Oferta pracy w Niemczech z zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnie zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pokojówka
Miejsce pracy: Szwarcwald, okolice Freiburga, Niemcy
Pensja: 950 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca polegać będzie na sprzątaniu pokoi gościnnych wraz z sanitariatami
  • dbanie o porządek
  • konieczne wypełnianie obowiązków zgodnie z obowiązującymi normami

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej z hotelem – bez żadnych pośredników
  • atrakcyjne zarobki w wysokości ok. 950 euro netto
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w pokoju 2osobowym na miejscu
  • wyżywienie
  • wsparcie w sprawach urzędowych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • przez pierwsze pół roku praca 6 dni w tygodniu po 8 godzin a później po 5 dni w tygodniu za to samo wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem aktualnego CV należy przesłać na adres:

  • info@praca-hotel.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pokojowka-hotel-niemcy-id418225.html

ID ogłoszenia: 5365804163700c35