€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech dla Polaków przy sortowaniu paczek Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 03:54

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy sortowaniu paczek kurierskich na taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie z Frankfurtu nad Menem dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz paczek

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Liczba miejsc do obsadzenia: 30

Opis stanowiska pracy:

  • rozładunek samochodów dostawczych i układanie paczek na taśmach
  • zdejmowanie paczek z taśmy
  • sortowanie przesyłek i paletowanie
  • stretchowanie palet

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim pojazdem
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra sprawność fizyczna

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie
  • przejazdy wewnętrzne
  • wsparcie z formalnościami
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń łączenie ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 81456bbf40adbdd2

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.