€ 9,55 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla Polaków sprzątanie supermarketów Nürnberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nürnberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 04:10

Firma świadcząca usługi sprzątania z Nürnberg poszukuje pracowników. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu w szkołach, supermarketach.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Nürnberg

Zarobki: 9,55 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Osobie zatrudnionej zostaną przydzielone różne lokale do sprzątania – mogą to być szkoły, supermarkety, biura itd.

Oczekiwania:

  • dokładność, szybkie tempo
  • zwinność
  • prawo jazdy kat.B
  • konieczna jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat, praca 8 godzin 5 razy w tygodniu
  • dobra stawka godzinowa
  • wsparcie w sprawach formalnych oraz administracyjno – urzędowych
  • zapewnione świadczenia socjalne
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV należy skierować na adres: patryk.pl.de@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-237dd4/

ID ogłoszenia: 32854ac6341253d0

4 komentarze na “Praca w Niemczech dla Polaków sprzątanie supermarketów Nürnberg”

  1. Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt bery326@gmail.com pozdrawiam

  2. mateuszremer na 9 stycznia 2015 @ 19:22

    Witam!
    Jestem wraz z kolegą zainteresowanym tą pracą proszę o kontakt mateusz_resmer@o2.pl

    Z Poważaniem
    Mateusz Resmer

  3. Witam dwóch kolegow , zdrowych sumiennych silnych, dokładnych, pracowitych gotowych do wyjazdu od zaraz , z powodu trudnych sytuacji finansowych. Nr tel, 531 750 119 / 722 334 960

  4. Witam! mam dwie koleżanki i dwóch kolegów zdolni są do podjęcia pracy od zaraz.
    Proszę o kontakt na nr tel. 669-946-741

    Dziękuję!

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.