€ 1450 euro brutto/mc + zamieszkanie

Praca w Niemczech dla pomocy kuchennej bez języka od zaraz Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 maja 2016 02:15

Oferta pracy w Niemczech od zaraz jako pomoc kuchenna w restauracji hotelowej z Wolfsburga dla 2 Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie od czerwca 2016 przynajmniej na 5 miesięcy.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Liczba wakatów: 2

Zarobki: 1450 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Termin: od zaraz, rozpoczęcie od czerwca 2016

Zakres zadań:

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy – resztkowanie, zmywanie, włączenie zmywarki, mycie podłóg
  • przygotowywanie składników – mycie, krojenie, szatkowanie

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • brak nałogów
  • odpowiedzialność
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu do pracy z żywnością
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na okres przynajmniej 5 miesięcy

Zapewniamy:

  • darmowe miejsce zamieszkania zorganizowane przez pracodawcę
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • za 3 euro dziennie pracodawca ma zapewnione wyżywienie
  • zatrudnienie na okres 5 miesięcy
  • pomoc w kwestiach urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Pomoc kuchenna, Wolfsburg 06.2016”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/wolfsburg-praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pomoc-kuchenna-czerwiec-2016/

ID ogłoszenia: 64657474c562d149

3 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech dla pomocy kuchennej bez języka od zaraz Wolfsburg”

  1. witam niemam doswadczenia w na tym stanowisku pracy ale chetnie podejme prace ktora panstwo oferuja posiadam ksiazeczke z sanepidu jestem mlody i sprawny fizycznie. Prosze o kontakt tel 662498470 pozdrawiam

  2. Marcin.Szewczyk na 29 maja 2016 @ 14:03

    Witam.
    Mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy nawet od zaraz.
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

  3. Maciej1997 na 29 maja 2016 @ 18:10

    Witam. Nazywam się Maciej mam 19 lat jestem zainteresowany ofertą pracowałem na podobnym stanowisku w Niemczech i w Polsce. Jestem zdrowy sprawny fizycznie w razie, kontakt do mnie 730282227 maciej.majer@spoko.pl. Pozdrawiam