€ 900 euro za miesiąc netto

Praca w Niemczech dla pomocy kuchennej na zmywaku od zaraz Eisenach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Eisenach
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 marca 2014 22:42

Zatrudnimy od zaraz osoby do pracy w Niemczech w kuchni na zmywaku. Oferta z Eisenach na stanowisku pomoc kuchenna dostępna od zaraz. Ogłoszenie dla osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Lokalizacja: Niemcy, Eisenach
Wynagrodzenie: 900 euro za miesiąc netto

Zadania:
Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku w kuchni, będzie też przygotowywał drobne potrawy i napoje takie jak: sałatki, sosy, desery, zakąski, przygotowywanie deserów lodowych, parzenie kawy, herbaty itp.:

Wymagania:
- język niemiecki w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w kuchni
- osoba zdrowa bez nałogów
- kultura osobista
-odpowiedzialność
- osoba energiczna
- możliwość wyjazdu już w kwietniu

Oferujemy:
- pracę na warunkach niemieckich
- zapewniamy zakwaterowanie w domku mieszczącym się tylko 1 km od miejsca pracy
- wyżywienie
- pomoc w pierwszych dniach
- wprowadzenie w politykę firmy
- pomoc przy organizowaniu wyjazdu do Niemiec
- możliwość stałego kontaktu z konsultantem
- pracę na 6 miesięcy
- 40 godzinny tydzień pracy
- pracę 6 dni w tygodniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie swojego CV ze zdjęciem i klauzulą poufności na adres: rekrutacja@praca-pws.pl w tytule proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia : N/1403/B01/03/IN

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21gbaj/

ID ogłoszenia: 868532eab9306b45

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla pomocy kuchennej na zmywaku od zaraz Eisenach”

  1. marcelina na 25 marca 2014 @ 12:44

    Witam , jesteśmy chętni z kolegą . Mamy doświadczenie gastronomiczne wykształcenie zawodowe . Jesteśmy zdrowi i szybcy fizycznie . Mamy po 19 lat .
    Prosimy o kontakto
    e – mail : marcelina.gruba@o2.pl
    tel : 731599876
    Czekamy z niecierpliwością na odpowiedź . Marcelina , Paweł .