€ 8.50 euro brutto

Praca w Niemczech dla pakowacza na magazynie Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 czerwca 2014 01:16

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu i sortowaniu odzieży sportowej. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Pracownik magazynu
nr ref: PL/PMN/6/2014/TR

Opis stanowiska:
– praca przy przepakowywaniu i sortowaniu ubrań i obuwia sportowego
– praca w miejscowości Stuttgart

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
– dyspozycyjność od 16.06.2014
– samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania
– mile widzany własny transport

Oferujemy:
– wynagrodzenie 8.50 euro brutto/h
– opiekę polskiego personelu
– pracę w międzynarodowej firmie
– umowę o pracę tymczasową
– możliwość zakwaterowania w cenie 50 euro/tyg

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail [ogłoszenie wygasło]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez OTTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych). Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.” Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest OTTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

ID ogłoszenia: 10253886a502a635

2 komentarze na “Praca w Niemczech dla pakowacza na magazynie Stuttgart od zaraz”

  1. Magda.Stakara na 4 czerwca 2014 @ 11:45

    Witam! Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy W Niemczech na magazynie przy pakowaniu i sortowaniu odzieży sportowej wraz z zakwaterowaniem na miejscu. Naszym dużym atutem jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2, także z komunikowaniem się w tym języku nie mamy problemu. Cechuje nas również punktualność, wytrwałość w pracy oraz kultura osobista. Jesteśmy dyspozycyjne od zaraz. Przesyłam Państwu dwa CV w załącznikach na e-mail. Bardzo liczymy na Państwa szybką odpowiedź!
    Prosimy o kontakt:
    e-mail:megan5@op.pl

  2. Witam.Mam doświadczenie w pracy na magazynie oraz na wózkach widłowych oraz kurs magazyniera.Posiadam certyfikaty uprawnień w jezyku niemieckim oraz znam sie na pracy ze skanerem.Jestem obeznany w sprzecie IT.Mam dobra kondycje niema nałogów szukam pracy na stałe.Dyspozycyjny jestem od zaraz.Jestem skłonny przedstawic moje Cv oraz przedstawic skan dokumentów. Mój@ maciejpustelnik@op.pl tel kontaktowy 731-000-197