€ do ustalenia

Praca w Niemczech dla robotników drogowych w budownictwie Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 października 2013 01:31

Firma zajmująca się budownictwem dróg poszukuje pracownika fizycznego. Oferta pracy w Niemczech dla robotnika drogowego z doświadczeniem w budowie dróg i autostrad.

Stanowisko: Robotnik drogowy

Miejsce: Fulda, Niemcy

Wynagrodzenie: Do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie wszelkich zadań polegających na budowie dróg oraz autostrad.

Wymagamy:

  • posiadanie doświadczenia w pracy w budowaniu dróg
  • dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z współpracownikami
  • zaangażowanie, pracowitość, dobra sprawność fizyczna
  • elastyczność

Oferujemy:

  • Bezpłatne zamieszkanie
  • dobre wynagrodzenie
  • umowę na warunkach niemieckich, wraz z ubezpieczeniem
  • umowę o pracę

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie aktualnych CV na adres:
kontakt@praca-serwis.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/robotnikow-drogowych-2055093.html

ID ogłoszenia: 141525a7388a8544